Právní služby
Nemovitosti a jejich výstavba

Nemovitosti a jejich výstavba

Mezi naše klienty patří významné developerské společnosti, realitní fond, investiční společnosti, majitelé obchodních center, administrativních center, logistických center a realitní zprostředkovatelé. Právní poradenství jsme poskytovali při realizaci výstavby velkých administrativních budov, datového centra či objektů bytové výstavby. Mezi naše klienty v této oblasti patří jak developeři a institucionální investoři, tak realitní zprostředkovatelé, podnikatelé investující do nemovitostí, tak i lidé, kteří chtějí prodat svůj byt nebo si jej naopak pořídit.

Klientům poskytujeme v této oblasti komplexní právní služby. Asistujeme při nákupu a prodeji nemovitostí, a to již od uzavření rezervačních smluv po následující právní prověrky vlastnických titulů k nemovitostem až po finální uzavření převodních smluv a zastupování v souvisejícím katastrálním řízení. Ošetřujeme situaci při výstavbě budov, a to i při vyjednávání se stavebními společnostmi a jejich dílčími subdodavateli. Poskytujeme právní poradenství v oblasti nájmů prostor, a to jak na straně pronajímatelů, tak na straně nájemců.

Právní služby poskytované naší advokátní kanceláří v této oblasti zahrnují zejména následující úkony:

  • vyhotovení smluvní dokumentace pro převod nemovitosti
  • vyhotovení smluvní dokumentace pro nájem nemovitosti
  • zastupování ve správním řízení
  • vyhotovení smluvní dokumentace související s výstavbou budov
  • právní pomoc související s financováním realitních projektů
  • služby due diligence

Právní průvodce pro koupi nemovitosti

Pokud se chystáte koupit nemovitost v České republice, bude se vám hodit náš právní průvodce, který je zdarma ke stažení jako e-book ve formátu pdf. Představujeme v něm základní právní aspekty realitní transakce a dáváme v něm doporučení, jak postupovat, aby se při koupi nemovitosti minimalizovala rizika a transakce proběhla úspěšně.

Stáhnout e-book zdarma

Praha - Bratislava

Naše služby najdete v Praze
a Bratislavě, navštivte nás.

Kontaktujte nás