Právní služby
Profesionální právní služby pro realitní zprostředkovatele

Profesionální právní služby pro realitní zprostředkovatele

Realitním kancelářím a makléřům nabízíme
komplexní právní podporu v oblasti
zprostředkování realitních transakcí.

Naše služby

V případě nemovitostních transakcí zajišťujeme pro realitní zprostředkovatele nejčastěji následující:

 • Podklady ke konkrétním nemovitostem z katastru nemovitostí.
 • Smlouvy o zprostředkování prodeje.
 • Smlouvy rezervační.
 • Kupní smlouvy, smlouvy o smlouvách budoucích kupních.
 • Smlouvy o převodu podílu v bytovém družstvu.
 • Smlouvy o advokátní úschově, a to jak finančních prostředků, tak rovněž listin.
 • Advokátní úschovu peněz.
 • Zástavní smlouvy vč. dalších souvisejících omezení.
 • Smlouvy o zřízení věcných břemen, služebností.
 • Nájemní smlouvy.
 • Individuální školení a konzultace k legislativě.

Cena

Preferujeme jednoduchost a transparentnost. Pro standardní typy transakcí se s našimi klienty zpravidla dohodneme na paušální odměně. U nestandardních požadavků a transakcí, kdy na základě zkušenosti nelze stanovit rozsah naší práce, se společně dohodneme na hodinové sazbě a rámcovém rozpočtu.

V případě zájmu o konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte emailem nainfo@mkanosko.cz nebo tatana.pazourkova@mkanosko.cz.

Proč spolupracovat s námi

Odbornost

Známe kompletní problematiku realitních transakcí.

Oblast realit je jednou ze specializací MKA Nosko a věnují se jí u nás špičkoví právníci. Dbáme na vysokou odbornost našeho týmu. Smlouvy u nás nepřipravují studenti ani začínající koncipienti, ale advokáti s mnohaletou praxí.

Flexibilita

Řešíme nestandardní situace a jsme vám k dispozici ihned osobně i online.

Smluvní dokumentaci připravujeme v souladu s potřebami klientů a aktuální legislativou zpravidla obratem. Na vaše požadavky jsme schopni reagovat prakticky okamžitě.

Spolehlivost

S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy založené na důvěře.

Pro naše klienty jsme partneři, na které se mohou kdykoli obrátit a kteří jsou připraveni vždy pomoci. S většinou klientů spolupracujeme řadu let.

Jak fungujeme

Jsme zvyklí s každým klientem komunikovat individuálně a způsobem, který on sám preferuje, nicméně typicky naše spolupráce s realitními zprostředkovateli funguje takto:

1. Předání požadavku

Zašlete nám požadavek na vypracování smluvní dokumentace emailem, telefonicky nebo prostřednictvím našeho online systému eAdvokacie. V principu stačí, když popíšete nemovitost, předáte údaje o kupujícím, kupní ceně a způsobu financování, zbytek už si zajistíme sami (LV, nabývací tituly, mapy z KN, prohlášení vlastníka).

2. Vypracování smluvní dokumentace

Obvykle zasíláme zpracovaný návrh smluvní dokumentace do dvou pracovních dní, v případě nutnosti jsme schopni reagovat v řádu hodin ten samý den. Pokud v průběhu přípravy narazíme na cokoli, co je potřeba doplnit či vyřešit, ozveme se s návrhem řešení. Zapracujeme případné připomínky druhé strany a dojednáme finální znění dokumentace.

3. Kompletace a uzavření smlouvy

Podpis smluv s vašimi klienty můžete vyřídit v kanceláři MKA Nosko na prestižní adrese v centru Prahy s komfortním zázemím včetně pomocného personálu (kancelář je otevřena každý den od 8 do 19 hodin, po domluvě i v jiný čas). Je vám rovněž k dispozici advokát s knihou o prohlášeních o pravosti podpisu. Vše tak můžete vyřešit na jednom místě, při jedné návštěvě.

Právní poradenství poskytujeme od roku 2003 a za více jak 17 let jsme pomohli zrealizovat stovky realitních transakcí v řádu miliard korun. Naší právní expertizu poskytujeme všem typům klientů s maximální péčí. Našimi klienty jsou samostatní makléři i velké realitní kanceláře.

V případě zájmu o spolupráci s MKA Nosko a individuální cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Sjednejte si osobní schůzku v naší advokátní kanceláři, napište nám na email info@mkanosko.cz nebo volejte +420 233 375 542 .

Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím našeho systému pro online právní poradenství eAdvokacie.

Kontakt

Mašek, Kočí, Aujezdský - advokátní kancelář
MKA Nosko
Opletalova 1535/4
110 00 Praha 1

E-mail: info@mkanosko.cz
Tel.: +420 233 375 542
Mobil: +420 602 626 065