Právní služby
Nákup a prodej nemovitostí bezpečně a spolehlivě

Nákup a prodej nemovitostí bezpečně a spolehlivě

Poskytujeme komplexní právní podporu pro realizaci
realitních transakcí. Od úvodní konzultace až
po přípravu smluvní dokumentace, budeme vaši advokáti,
na které se můžete spolehnout.

Naše služby

V případě nemovitostních transakcí zajišťujeme nejčastěji následující:

  • Přípravu kompletní smluvní dokumentace (kupní smlouvy, smlouvy o budoucích kupních smlouvách, smlouvy o úschově peněz, zástavní smlouvy, darovací smlouvy ad.)
  • Kontrolu souvisejících podkladů (výpisy z katastru nemovitostí, dokumentace k nemovitostem, smlouvy třetích stran ad.).
  • Advokátní úschovu peněz.
  • Konzultace a poradenství v oblasti práva k nemovitostem a realitního trhu v České republice obecně.

Cena

Preferujeme jednoduchost a transparentnost. Pro standardní typy transakcí se s našimi klienty zpravidla dohodneme na paušální odměně. U nestandardních požadavků a transakcí, kdy na základě zkušenosti nelze stanovit rozsah naší práce, se společně dohodneme na hodinové sazbě a rámcovém rozpočtu.

Proč realizovat realitní transakce s námi

Bezpečnost a Spolehlivost

S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy založené na důvěře.

Pro naše klienty jsme partneři, na které se mohou kdykoli obrátit a kteří jsou připraveni vždy pomoci. S většinou klientů spolupracujeme dlouhodobě. Jsme renomovaná advokátní kancelář a členy Mackrell International, International Law Firms association (ILF) a APEK.

Odbornost

Známe kompletní problematiku realitních transakcí.

Oblast realit je jednou ze specializací MKA Nosko a věnují se jí u nás špičkoví právníci. Dbáme na vysokou odbornost našeho týmu. Smluvní dokumentaci u nás připravují advokáti s mnohaletou praxí. Pomohli jsme úspěšně realizovat stovky realitních transakcí.

Flexibilita

Řešíme nestandardní situace a jsme vám k dispozici ihned osobně i online.

Smluvní dokumentaci připravujeme v souladu s potřebami klientů a aktuální legislativou zpravidla obratem. Na vaše požadavky jsme schopni reagovat prakticky okamžitě.

Právní průvodce pro koupi nemovitosti

Pokud se chystáte koupit nemovitost v České republice, bude se vám hodit náš právní průvodce, který je zdarma ke stažení jako e-book ve formátu pdf. Představujeme v něm základní právní aspekty realitní transakce a dáváme v něm doporučení, jak postupovat, aby se při koupi nemovitosti minimalizovala rizika a transakce proběhla úspěšně.

Stáhnout e-book zdarma

V případě zájmu o spolupráci s MKA Nosko a individuální cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Sjednejte si osobní schůzku v naší advokátní kanceláři, napište nám na email info@mkanosko.cz nebo volejte +420 233 375 542 .

Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím našeho systému pro online právní poradenství eAdvokacie.

Kontakt

Mašek, Kočí, Aujezdský - advokátní kancelář
MKA Nosko
Opletalova 1535/4
110 00 Praha 1

E-mail: info@mkanosko.cz
Tel.: +420 233 375 542
Mobil: +420 602 626 065