Právní služby
Whistleblowing – zákon o ochraně oznamovatelů

Whistleblowing – zákon o ochraně oznamovatelů

Pomůžeme vám splnit povinnosti dané zákonem
a poskytneme komplexní podporu pro řešení důvěrných oznámení.

Zákon o ochraně oznamovatelů, tj. právní úprava whistleblowingu, přináší vybraným subjektům nové povinnosti, pro jejichž splnění nabízíme komplexní služby včetně interního oznamovacího systému zajišťovaného partnerskou společností.

Naše služby

Příprava interních předpisů v oblasti ochrany oznamovatelů

  • postupy pro přijímání oznámení a jejich vyhodnocování
  • postupy pro zajištění důvěrnosti oznámení a ochrany oznamovatele
  • zavedení vnitřního oznamovacího systému
  • vymezení pravidel pro řízení střetu zájmů a dalších práv a povinností zaměstnanců a jiných dotčených osob

Asistence při zavádění vnitřního oznamovacího systému v praxi

  • workshopy a školení pro zaměstnance či jiné osoby pověřené přijímáním oznámení
  • právní poradenství v oblasti ochrany oznamovatelů

Interní oznamovací systém Revelto

Ve spolupráci s naší partnerskou společností Allison & McKee, s.r.o. nabízíme zřízení a provoz interního oznamovacího systému pro příjem a řešení důvěrných oznámení ve vaší organizaci. Bližší informace o systému naleznete na webové stránce https://www.revelto.cz , přes kterou je možné také objednat demoverzi systému zdarma.

Cena služeb

Odměna za přípravu interních předpisů v oblasti ochrany oznamovatelů je stanovena pevnou částkou ve výši 7900 Kč bez DPH.

Odměna za doplňkové služby v oblasti ochrany oznamovatelů (workshopy, školení apod.) je stanovena hodinovou sazbou s tím, že časový rozsah každého takového úkonu je individuální a závisí na předchozí dohodě s klientem. Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte.

Proč využít naše služby

Rychlost

Interní předpisy v oblasti ochrany oznamovatelů pro vás vyhotovíme do několika pracovních dnů. Váš požadavek nám můžete zadat okamžitě. Budeme pro Vás k dispozici osobně či online prostřednictvím našeho systému pro právní poradenství eAdvokacie.

Odbornost

Poradenství v oblasti regulatoriky a compliance, včetně práva ochrany oznamovatelů, patří mezi specializace naší advokátní kanceláře. Od roku 2003 jsme pomohli desítkám klientů nastavit vnitřní předpisy nezbytné ke splnění právních povinností a pro získání příslušných licencí.

Spolehlivost

Pro naše klienty jsme partneři, na které se mohou kdykoli obrátit a kteří jsou připraveni vždy pomoci. S většinou klientů spolupracujeme řadu let a budujeme s nimi dlouhodobé vztahy založené na důvěře.

Manuál pro zavedení vnitřního oznamovacího systému

Pokud hledáte rychlý návod, jak splnit povinnosti dané zákonem o ochraně oznamovatelů a zavést ve vaší organizaci vnitřní oznamovací systém, stáhněte si náš manuál. Je pro vás k dispozici zdarma ke stažení níže jako e-book ve formátu pdf.

Stáhnout e-book zdarma

Kontakt

Sjednejte si osobní schůzku v naší advokátní kanceláři, napište nám na email info@mkanosko.cz nebo volejte +420 233 375 542 . Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím našeho online systému eAdvokacie.

Mašek, Kočí, Aujezdský - advokátní kancelář
MKA Nosko
Opletalova 1535/4
110 00 Praha 1

E-mail: info@mkanosko.cz
Tel.: +420 233 375 542
Mobil: +420 602 626 065